Dnia 30 września 2009r. w naszym gimnazjum odbyło się potkanie z poetami w ramach XIX Międzynarodowej Galicyjskiej Jesieni Poetyckiej. Zaszczycili nas swoją obecnością: Vera Kopecka, Elżbieta Musiał, Stefan Jurkowski, Andrzej Gnarowski i jego żona Grażyna. Artyści przedstawili młodzieży swoje utwory oraz ich genezę. Opowiadali o ciekawych przygodach, a także udzielali odpowiedzi na nasze pytania. Twórcy zaciekawili nas swoimi osiągnięciami, zainteresowaniami i oryginalnością, gdyż każdy z artystów ma swój własny styl, a Pan Andrzej pisze wiersze tylko na jeden temat. XIX Międzynarodowa Galicyjska Jesień Poetycka bardzo się udała.
Marta Ząbkowska
Zdjęcia patrz Galeria